Firanex - artystyczne szycie firan i zasłon - Produkty

baner-tmpOd dawien dawna wiadomo, że firany i zasłony na oknie są wykończeniem całego wnętrza, nadając niepowtarzalny wygląd i indywidualność pomieszczeń. Przez dekorację okien możemy też wyrazić siebie. Są naszymi oczami na świat. To przez nie oglądamy nasze otoczenie a zarazem są naszą wizytówką domu. Dlatego bardzo ważny jest dobór tkanin tak aby to Państwo czuli się w nim dobrze i komfortowo. Firanex jest po to by ułatwić ten trudny wybór. W naszej ofercie znajduje się bogaty wachlarz wzorów firan i zasłon: woali, organtyn, bukli, tiuli, batysty, gipiur, jedwabi, lny, bawełny, taft, satyn, blackautów wszystkie gładkie , haftowane, drukowane.

Posiadamy około 3000 wzorów renomowanych marek polskich i europejskich tj. Eurofirany, Margo Textil, ADO, Vadain, Spagnolo, Talusso, Adecor, Apelt, Ridex, Pasi, Magdecor, Viline, Interdecorpro są gwarancją doboru wzorów do każdego wnętrza.

baner3Dobór karnisza do dekoracji wbrew pozorom nie jest taki oczywisty z kilku powodów. Każde wnętrze ma swój styl oraz elementy wykończeń tj. żyrandol czy uchwyty przy meblach, do których należy go dobierać ponadto rodzaj dekoracji jaka na nim zawiesimy. Inny zastosujemy do klasycznych lambrekinów tj. wody a innego do nowoczesnych rozwiązań tj. ściany japońskie(panele). Dlatego posiadamy w naszej ofercie wszystkie możliwe rozwiązania dostępne na dekoracji. Od karniszy drewnianych, plastikowych, metalowych, ściennych, sufitowych po wykonywane na indywidualne zamówienia mosiężnych czy z najwyższej jakości stali nierdzewnej. W klasycznych kolorach starego złota w macie do antracytu w wysokim połysku. Wszystkie o przekrojach koła, kwadratu czy prostokąta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również systemy sznurkowe AT za pomocą którego możemy przesuwać dekorację typu Wave, która charakteryzuje się równymi palami co czyni ten typ bardzo praktyczną i efektowną.

Do obiektów hotelowych i budynków użyteczności publicznej oferujemy niezawodny system szynowy KS-System.

Na koniec pragnę zaproponować najnowsze rozwiązanie techniczne jakim jest system karniszy szynowych z napędem elektrycznym z możliwością sterowań z pilota czy systemem inteligentnego domu. Ten produkt skierowany jest do najbardziej wymagających klientów. Ten rodzaj karnisza można również zastosować na scenie teatralnej gdyż szeroka gama silników udźwignie nawet najcięższe tkaniny.

Praktycznie wszystkie karnisze gniemy w dowolnych kształtach.

Zapewniamy profesjonalny montaż.

3Najnowszym rozwiązaniem do zasłaniania okien są soft plisy. Ten system harmonijkowy idealnie zastępuje rolety czy żaluzje. System bardzo delikatnie i lekko pracuje, sprawdza się idealnie dal nietypowych okien trójkątnych, trapezowych półokrągłych czy okrągłych. Żaluzje plisowane idealnie pasują do domu czy biura. Dodatkową zaletą plis jest możliwość zasłaniania okna od dołu co robi jej idealnym rozwiązaniem do okien położonych na parterze. Do okien wysokich istnieje możliwość zastosowania plis ze sterowaniem sznurkowym.

Oferujemy plisy o szerokości 20 i 50 mm.

Deco-Sun 1Bardzo modnym, praktycznym, ciekawym i prostym rozwiązaniem do dekoracji okien są rolety rzymskie. Firanex uszyje dla państwa rolety na każde okno. Nasza bogata kolekcja tkanin pozwoli Państwu dobrać roletę do każdego wnętrza. Ten typ dekoracji może spełniać rolę firany, czy zasłony lub obie równocześnie. Charakter rolety można zaznaczyć nie tylko za pomocą tkaniny ale również sposobu jej uszycia, dlatego do wnętrz klasycznych znajduje zastosowanie roleta austriacka na której tkanina jest suto umarszczona na całej powierzchni.

szare 2Dziś bardzo często rolety w wielu przypadkach zastępują firany czy zasłony, ale możemy je również w bardzo ciekawy sposób z nimi skomponować . Posiadamy bogaty wybór kolorystyczny w wszystkich odcieniach. Różnego rodzaje deseni. Od rolet prześwitujący po całkowicie zaciemniające czy najnowsze rozwiązanie tj. noc dzień, Day & Night . Zapewniamy wszystkie rodzaje typy montażu łącznie z oknami dachowymi we wszystkich dostępnych kolorach stolarki okiennej. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania.

Do rolet w kasetach i wolnowiszących możemy zastosować napęd elektryczny, który ułatwi nam codzienna obsługę w szczególności w wysokich pomieszczeniach czy dużej liczbie okien tj. oranżerie ogrodowe.

sty-sugar-maple-bigCiekawym i oryginalnym sposobem przysłaniania okien dostępnym na naszym rynku od wielu lat są żaluzje. Szeroka gama kolorystyczna czyni je atrakcyjnymi rozwiązaniami do nowoczesnych wnętrz. Posiadamy w sprzedaży żaluzje matowe, z wysokim połyskiem, pokryte skórą, drewniane i aluminiowe od szerokości 20 do 50 mm. Żaluzje można ciekawie łączyć tkaninami co czyni je ciekawym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia.

Facebook