Firanex - artystyczne szycie firan i zasłon - O firmie

DSCF2715 mPoczątki naszej działalności sięgają 1992 r. W tym czasie firma i jej otoczenie-rynek ulegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań aby nasze aranżacje były zgodne z obowiązującymi trendami. Rozpoczynaliśmy od sprzedaży belkowej najlepszych polskich producentów tj. Haft, Vistil, Wissan, które były gwarancją najwyższej jakości, na którą stawiamy do dziś. Z czasem jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy usługi prostego szycia firan i zasłon tj. skracanie czy wszycie taśmy. Jednak wciąż chcieliśmy oferować naszym klientom coraz większy zakres usług.

DSCF2744 mI tak dziś dojazd, dobór tkanin, projekt, montaż wszystko u klienta jest standardem w naszej obsłudze. Do każdego podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań aby nasz klient był w pełni zadowolony.

Zapewniamy wszystkie rozwiązania dostępne na rynku dekoracji okien, współpracujemy z największymi i najbardziej renomowanymi dostawcami. Posiadamy równie bogatą kolekcje karniszy, rolet ceramiki. Obsługujemy domy prywatne, hotele, restauracje, budynki użyteczności publicznej. Posiadamy tkaniny i firany z atestem nie palności.

Zapraszamy do współpracy.

Facebook